WhatsApp
Yükleniyor...

Kalite Politikası

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kalite Politikası

Kalite Politikası

Yazılım sektöründeki deneyim ve alanında uzman kalifiye personellerimizle Mir Company Yazılım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak müşterilerimizin isteklerini ön planda tutarız. Yazılım konusunda müşterilerimizin beklentilerini dikkate aldığımız kadar müşterilerimiz için en iyi yazılım ve tasarım çözümlerin önerilmesini inanırız. Sorumluluğun bilincinde ve müşterilerimizin hertürlü yenilikten de haberdar olması gayretleri içerisindeyiz.

Bu hizmetlerimiz içinde en büyük ağırlığı web yazılım konusunda %100 müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı bakışımız doğrultusunda yazılım ve tasarım aşamalarında müşterilerimizden onay alıncaya dek çalışmalarımızı itina ile sürdürmekteyiz.

Bilgi Teknolojileri Güvenliği ISO-27001 sertifikalı firmamız müşterilerimize hizmet verirken güvenlik konusunda da gereken hertürlü önlem ve altyapı çalışmalarını tamamlamış ve faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. 

En önemli kalite anlayışımız her zaman müşterilerimizi bir adım öteye taşımak için kaliteli hizmeti taahhütü garanti etmekteyiz.

Mir-As Soft olarak müşterilerimizin her daim yanındayız. 

Bizi takip etmeye devam ediniz...

 

Saygılarımızla
Mir-As Soft Yönetimi