WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Miras Soft bir Mir Company Yazılım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iştirakidir.

Mersis No: 0621108699700001
Ticaret Sicil No: 41343
Vergi Dairesi: Gökalp
Vergi Numarası: 6211086997
Kep Adresi: mircompanyyazilim@hs01.kep.tr

Yazılım ve bilişim sektöründe 2006 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. 2019 yılında isim değişikliğine giderek Miras Soft'u kurmuş bulunduk. Bilişim sektöründen pojelerimizi sürekli yenileyerek müşterilemizin internet pazarında satışlarını arttırmalarına yönelik politikilar izliyoruz.  Genç ve dinamik ekibimiz ile 7/24 hizmet vermeye devam ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sürekli olarak yenilikçi politikalar izliyoruz.

E-Ticaret, firmanızın sanal ticaret dünyasında daha çok müşteri ağını oulaşmak için en etkili ticaret biçimidir. E-Ticaret sayfanız sizin kurumsal kimliğinizi yansıtmakta. Bu yüzden bizi tercih eden müşterilirimiz sürekli olarak bizi tercih etmeye devam ediyor. 

Merkez ofisimiz, Ukrayna'nın Odessa şehrinde bulunmakta. Türkiye şubemiz Diyarbakır ilinde faaliyetlerine devam etmektedir.