WhatsApp
Yükleniyor...

SEO

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz SEO

SEO

Seo (Arama Motoru Optimizasyonu)

Seo'nun açılımı search engine optimization'dır. SEO ile yapılan iyileştirmeler sayesinde arama motorlarındaki sıralamada web sayfanızın organik olarak üst sıralara çıkmasına yardımcı olur. Arama motorlarında ne kadar üst sıraya yerleşir iseniz, sayfamıza ziyaretçi oranı bir o kadar artar.

Google SEO Çalışması Ne İşe Yarar?

Dünyada arama motorları arasında en çok kullanılan Google, her zaman sayfa trafiği yüksek olan web sayfalarına ve organik içeriklere önem vermiştir. Site içerisinde yapılan doğru optimizasyonlar sitelerin kalitelerini belirler. 

Seo Web Sayfanız İçin Neden Gerekli?

Google arama motorunda herkes ilk sayfada ve ilk sırada olmak ister. İlk sayfada yer alan web siteleri her zaman daha fazla hit alır. Yüksek hite sahip olan web sitelerinin kullanıcıları durumdan memnun olur ama e-ticaret 'de önemli olan potansiyel müşterilere ulaşmak. Burda da doğru anahtar kelimeleri kullanıp, rakiplere karşı üst sıraya çıkmak.

 Anahtar Kelimelerin Seo'daki Önemi?

SEO'nun en önemli kilit noktası anahtar kelimelerdir. Web sitenizi oluşturuken gireceğiniz içerik tamamen özgün olmalı ve hedef kitlenizin Google arama motorunda yapacağı aramaları düşünüp, onların ne isteğini incelemeniz gerekmektedir. Bu şekilde doğru içeriklerle kısa süre içerisinde yüzlerce sayfa arasında hedef kitlenize bir adım yaklaşmış olacaksınız.

Mir-As Software Development Company Kurumsal SEO ve Danışmanlık Hizmetleri

Web sitenizini trafiğini arttırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Mir-As Software Development olarak alanında uzman ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Google sıralamasında her zaman ve sürekli olarak üst sıralara çıkma garantisi veriyoruz. Şirketinizi Google'da yüzlerce sayfanın gerisinde bırakarak potansiyel müşterilerinize ulaşarak kısa sürede kazançlarınızı arttırın.