WhatsApp
Yükleniyor...

Reklam /Tanıtım

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Reklam /Tanıtım

Reklam /Tanıtım


Herkes Google'da üst sıralarda olmak ister. Markanızın tanıtımında Google'da ilk sayfada çıkmak her zaman önemlidir. Arama motorunda yapılan aramalarda ziyaretçilerin ilgisini her zaman ilk sayfa çeker. Böyelelikle milyonlarca kullanıcıya ulaşabilirsiniz.
 
Google'da üst sıraya çıkmak için Google adsense'e yatırım yaparak, markanızı kolay yoldan hızlı bir şekilde üst sıralara çıkararak daha fazla ziyaretçinin sayfanızı görmesini sağlayabilirsiniz. Bu yöntem maliyetli bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. 
 
Seo çalışmaları yaparak sayfanızı 3 aylık bir periyotta organik olarak arama motorunda üst sıralara çıkarıyoruz.  Artan ziyaretçiler ile sayfanız popüler konuma geldikten sonra dilerseniz Google reklamları veya affiliate satış ortaklığı veren firmalardan sayfanıza reklam çalışmaları yaparak size ekstra kazanç getirebiliriz.